Len z prvotriedneho materiálu môže vzniknúť prvotriedny výrobok.

                                                                                                             

„Koniec dobrý, všetko dobré,“ hovorí jedno porekadlo. Používame ho v rôznych životných situáciách, aj keď občas hraje rolu náhoda alebo šťastie. Sú však procesy, v ktorých by koniec nikdy nenastal bez dobrého začiatku. Na sto percent to platí pri výrobe  koženého tovaru. Výrobky špičkovej kvality preto vždy začínajú svoj príbeh výberom a majstrovským spracovaním kože.                                                               

V našom  prípade sa tak deje v továrňach a dielňach vo Florencii a Neapoli- takže v miestach, ktoré sú vo svojom obore celosvetovo vyhlásené. Ale musíme povedať, že právom- pretože korene koželužského umenia tu siahajú až do stredoveku a metódy opaľovania používané pri spracovaní kože boli rodinným tajomstvom, rovnako ako aj dobré rady a potrebná zručnosť. Predkovia dobre vedeli, ako využiť extrakty z rastlín namiesto dnešných chemických látok a ako spracovať kožu, aby bola čo najjemnejšia. Na ich zručnosti stavajú i súčasní talianskí výrobcovia, ktorí sa hrdo hlásia k tejto tradícii. Ich spoločným poznávacím znamením je úcta k remeslu. Majú ju v krvi a zrejme i DNA.                                                       

Iba tradícia však k úspechu nestačí . Prvotriedny výrobok musí zaujať súčasnú generáciu, ktorá je náročná a všíma si ako kvalitu a spôsob spracovania  usne, tak veľa drobných detailov v šití, používaní dizajnových prvkov a jednotlivých doplnkov. Preto tvorcovia značky JADISE starostlivo vyberajú napríklad kožušiny alebo pracujú s ozdobnými časťami  z galvanického niklu, či galvanického zlata, ktoré dávajú kabelkám originálny vzhľad  a sú zárukou ich dlhšjej životnosti. Dobre vedia, že luxusná kabelka je pre ženy to samé, čo  pre mužov luxusné hodinky- správná investícia spojená s vyjadrením vlastnej  osobnosti.

kožená_výroba_Taliansko

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie