Jadise bez hranic

Nedávno nás v českom týme  JADISE zaujali dve fotografie z obchodného domu vo svetových metropoliach.Ten prví snímok vznikol v Tokiu. Je na ňom usmievajúca mladá slečna s uhrančivým pohĺadom, pozujúca s orginálnou kabelkou našej značky,ktorá očividne ladí k jej červenému roláku. Mladú japonku uhranula hadia koža červenej farby kombinovaná s dalmatínskym vzorom i čiernymi snímatelnými klipsami. No povedzte sami-nieje to dobrá voľba?

Druhý snímok pochádzia zo Spojených arabských emirátov. Pokiaľ nás zrak neklame,elegantne oblečená žena,pečlivě střeženou ochrankou,je Buthaina Al Raisi,v arabskom svete populárna herečka a modelka pochádza  z Ománu. Je to určiťe vlivná žena. Na instagramu ju sleduje 4,6 milionov followerov! A na You Tube možete nájsť video,napríklad ako nakupuje v Dubai a vidieť na vlastné oči ako vyzerá vášeň návštevou luxusných obchodov. Na fotografii z februára z tohoto roku Buthaina Al Raisi vo viditeľne dobrej nálade, vyrazila do společnosti s disignovou orginálnou kabelkov JADISE v bielo-čiernej kombinácii.                                                                                        

Tieto dva fotografie sú jasným dokazom toho, žekabelky JADISE sú kabelkami bez hranic. Nepotrebujú pas, aby cestovali po svete. Nepotrebujú ani Google prekladač, protože k ženám rozprávajú zrozumiteľným jazykom. Páčia sa hviezdám aj obyčajným dievčatám, ktoré sa rozhodnú investovať do elegantného doplnku. Platí to na akomkoľvek konci zemeguľe. A keď možu kabelky JADISE nosiť zmínené dámy vo svete, prečo by si ju nemohla vziať  do společnosti například Hanka z Prahy, Anička z Brna alebo Adéla z Martina? Milé dáme,tešíme sa na vaše fotografie zo slovenského prostredia!

jadise-photoshoot (1)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie